title

Podcast RADIOaktywny

Małgorzata Zmaczyńska

Followers
Plays
Podcast RADIOaktywny
1 MIN2017 OCT 25
Play Episode
Comments
title

Details

Czy studenci kulturoznawstwa chodzą w filcowych kapciach?
Czy “Gwiezdne Wojny” zawładnęły naszymi mózgami?
Co samochód mówi o kobiecie?

Odpowiedzi na te i inne pytania, poszukam wraz z moimi wyjątkowymi gośćmi. Każdy z nich niesie ze sobą nietypowe hobby, historie lub doświadczenia. Zdecydowanie nie zabraknie ciekawych rozmów, poczucia humoru, a także świeżego spojrzenia na, z pozoru, oczywiste sprawy.

Słuchając nas oderwiesz myśli od codziennych spraw, a na Twojej twarzy pojawi się uśmiech, albo grymas przy bardziej kontrowersyjnych wypowiedziach. Niezależnie od tego, czy będziesz podzielał nasze zdanie, mam nadzieję, że spędzisz z nami ciekawy czas.

Podcast RADIOaktywny , czyli luźne rozmowy na (nie)typowe tematy

 

Czy jest miłość szczersza, niż ta do jedzenia? Tak – miłość do RADIA!

Od momentu, kiedy ponad dwa lata temu rozpoczęłam pracę reportera w Polskim Radiu, absolutnie straciłam głowę i oddałam serce, temu medium. Ma ono w sobie niepowtarzalną magię.

Chociaż większość z nas jest w stanie wymienić nazwiska i rozpoznać głos kilku radiowców, bardzo rzadko wiemy, jak oni właściwie wyglądają?

W porównaniu do telewizji, radio skrywa przed nami znacznie więcej tajemnic. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda praca prezentera lub reportera od kuchni? Ile osób stoi za daną audycją, wiadomościami czy też playlistą?

Ponad to, słuchając naszej ulubionej stacji, angażujemy wyłącznie jeden zmysł.Dzięki temu, w tym samym czasie, możemy wykonywać dowolną inną czynność.

Właśnie dlatego, radio staje się wdzięcznym towarzyszem zarówno podczas jazdy samochodem, gotowania, czy treningu.

Tak, zdecydowanie jestem człowiekiem radia. Z tego też powodu, za radą Mądrej Osoby, postanowiłam stworzyć WŁASNE! Niestety wykup licencji nie wchodził w grę, jednak z pomocą przyszedł mi Internet i tak narodziło się moje dziecko – Podcast RADIOaktywny.