title

E si te mos ta duam Pejgamberin (sal-lAllahu alejhi ue sel-lem)?

Bledar Haxhiu

0
Followers
0
Plays
E si te mos ta duam Pejgamberin (sal-lAllahu alejhi ue sel-lem)?
E si te mos ta duam Pejgamberin (sal-lAllahu alejhi ue sel-lem)?

E si te mos ta duam Pejgamberin (sal-lAllahu alejhi ue sel-lem)?

Bledar Haxhiu

0
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Karikaturat famëkeqe pikëlluan zemrën e çdo myslimani dhe njollosën çdo parim të lirisë së shprehjes por, tërë kjo vetëm se e shtoi dashurinë e myslimanëve ndaj Pejgamberit (paqja dhe mëshira e Allahut qofshin mbi të). E si mos ta duam atë që Allahu e lartësoi me virtytet dhe cilësitë më të mira. E kjo është edhe esenca e ligjëratës së hoxhës së nderuar Bledar Haxhiu.

Latest Episodes

E si te mos ta duam Pjegamberin (sal-lallahu alejhi we selam)?

E si te mos ta duam Pjegamberin (sal-lallahu alejhi we selam)?

51 MIN2010 FEB 28
Comments
E si te mos ta duam Pjegamberin (sal-lallahu alejhi we selam)?
the END

Latest Episodes

E si te mos ta duam Pjegamberin (sal-lallahu alejhi we selam)?

E si te mos ta duam Pjegamberin (sal-lallahu alejhi we selam)?

51 MIN2010 FEB 28
Comments
E si te mos ta duam Pjegamberin (sal-lallahu alejhi we selam)?
the END
hmly
himalayaプレミアムへようこそ聴き放題のオーディオブックをお楽しみください。