title

Profetët e rremë

Ahmed Kalaja

0
Followers
0
Plays
Profetët e rremë
Profetët e rremë

Profetët e rremë

Ahmed Kalaja

0
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Pejgamberi (paqja dhe mëshira e Allahut qofshin mbi të) është vula e pejgamberëve dhe sipas konceptit islam çdo profet pas tij është i rremë. Megjithatë profetët e rremë janë bërë dukuri dhe përmes këtyre pretendimeve mashtrojnë njerëzit e thjeshtë. Në këtë intervistë hoxha i nderuar Ahmed Kalaja, mes tjerash, sqaron në mënyrë të argumentuar mashtrimet e tyre.

Latest Episodes

Profetët e rremë

Profetët e rremë

51 MIN2010 FEB 28
Comments
Profetët e rremë
the END

Latest Episodes

Profetët e rremë

Profetët e rremë

51 MIN2010 FEB 28
Comments
Profetët e rremë
the END
hmly
himalayaプレミアムへようこそ聴き放題のオーディオブックをお楽しみください。