title

Rinia e Sahabëve dhe rinia jonë

Dr. Shefqet Krasniqi

0
Followers
0
Plays
Rinia e Sahabëve dhe rinia jonë
Rinia e Sahabëve dhe rinia jonë

Rinia e Sahabëve dhe rinia jonë

Dr. Shefqet Krasniqi

0
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Në këtë ligjëratë hoxha i nderuar bën krahasim mes rinisë sonë dhe rinisë së Sahabëve me qëllim që të jenë shembull për rininë tonë.

Latest Episodes

Rinia e sabanëve dhe rinia jonë

Rinia e sabanëve dhe rinia jonë

51 MIN2009 JUL 12
Comments
Rinia e sabanëve dhe rinia jonë
the END

Latest Episodes

Rinia e sabanëve dhe rinia jonë

Rinia e sabanëve dhe rinia jonë

51 MIN2009 JUL 12
Comments
Rinia e sabanëve dhe rinia jonë
the END
hmly
himalayaプレミアムへようこそ聴き放題のオーディオブックをお楽しみください。