title

Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?

Enis Rama

0
Followers
0
Plays
Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?
Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?

Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?

Enis Rama

0
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Dhjetë ditët e fundit të Ramazanit janë të bekuara dhe të zgjedhura nga ana e Allahut të lartësuar. Mjafton që në to është nata e Kadrit e cila është më me vlerë se sa një mijë muaj. Si ta kuptojmë këtë përzgjedhje dhe si të përgatitemi për të na tregon përmes kësaj ligjërate hoxha i nderuar Enis Rama.

Latest Episodes

Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?

Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?

51 MIN2010 AUG 30
Comments
Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?
the END

Latest Episodes

Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?

Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?

51 MIN2010 AUG 30
Comments
Si të përgatitemi për dhjetë netët e fundit të Ramazanit?
the END
hmly
himalayaプレミアムへようこそ聴き放題のオーディオブックをお楽しみください。