title

Si ta shfrytëzojmë kohën

Bekr Halimi

0
Followers
0
Plays
Si ta shfrytëzojmë kohën
Si ta shfrytëzojmë kohën

Si ta shfrytëzojmë kohën

Bekr Halimi

0
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Koha është një begati prej begative më të rëndësishme që i posedon myslimani. Jeta dhe puna e tij janë të lidhur ngushtë me të. Këtë begati duhet që ta njohim, ta kuptojmë rëndësinë e saj dhe ta shfrytëzojmë si është më së miri. Kjo ligjëratë sjell shembuj të gjallë nga të parët tanë se si ata e kuptuan e shfrytëzuan dhe më pas triumfuan në synimet e tyre në këtë dhe botën tjetër.

Latest Episodes

Si ta shfrytëzojmë kohën

Si ta shfrytëzojmë kohën

51 MIN2009 AUG 14
Comments
Si ta shfrytëzojmë kohën
the END

Latest Episodes

Si ta shfrytëzojmë kohën

Si ta shfrytëzojmë kohën

51 MIN2009 AUG 14
Comments
Si ta shfrytëzojmë kohën
the END
hmly
himalayaプレミアムへようこそ聴き放題のオーディオブックをお楽しみください。