title

Nadcast

Dejlu, Shymeg, Borns

0
Followers
0
Plays
Nadcast
Nadcast

Nadcast

Dejlu, Shymeg, Borns

0
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać.

Latest Episodes

Noc w górach przy odczuwalnych -30°! O górskich przygodach opowiada Marcin Kuczera | Nadcast odc. 22

Na swoim instagramie Marcin prezentuje zdjęcia i filmy z górskich wypraw. Jest również trenerem personalnym oraz grywa w koszykówkę. Opowiedział nam o swoich, często niebezpiecznych, przygodach ze wspinaczek oraz przekazał kilka cennych wskazówek! Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

48 MINJUL 31
Comments
Noc w górach przy odczuwalnych -30°! O górskich przygodach opowiada Marcin Kuczera | Nadcast odc. 22

Gliwicka Kultura Hip-hop! Biak, Viruz i Taps o początkach i procesie twórczym | Nadcast odc. 21

Zapis spotkania z Kulturą Hip-hop prowadzonego przez Dejla w Centrum Kultury "Perełka". Biak, Viruz i Taps opowiedzieli o początkach Hip-hopu w Gliwicach. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

67 MINJUN 25
Comments
Gliwicka Kultura Hip-hop! Biak, Viruz i Taps o początkach i procesie twórczym | Nadcast odc. 21

Jego CV ma już 6 stron! O swojej robocie opowiada Wojtek Kaczmarczyk | Nadcast odc. 20

Na kanale "Do roboty" którego jest prowadzącym co tydzień testuje nowe zawody. Dziś jest mechanikiem, a za tydzień magazynierem, żadna praca mu nie straszna! Opowiedział nam też o swojej drodze od konferansjerki przez paradokumenty i seriale aż do prowadzenia imprez na blisko 40 tyś ludzi! Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

44 MINMAY 14
Comments
Jego CV ma już 6 stron! O swojej robocie opowiada Wojtek Kaczmarczyk | Nadcast odc. 20

Nadcast odc. 19 - Borns o powstaniu NZWRB, grafice i pozytywnym życiu.

Gość: Krzysztof Borns Makuchowski. Krzysztof jest człowiekiem wielu zajawek, grafika czy rap nie są mu obce. Pogadaliśmy o jego planach i pomysłach na zaistnienie w świecie influencerów, jak również o zostaniu celebrytą. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

51 MINAPR 30
Comments
Nadcast odc. 19 - Borns o powstaniu NZWRB, grafice i pozytywnym życiu.

Nadcast odc. 18 - Dejlu o muzyce, emocjach i podejściu do celebrytów.

Gość: Damian Dejlu Alencewicz. Damian to artysta pełna gębą, który sam siebie nazywa rymerem. Stroni od świata celebrytów, jednak ma o nim konkretne zdanie. Pogadaliśmy o muzyce, emocjach i o przyszłości jego twórczości. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

45 MINAPR 23
Comments
Nadcast odc. 18 - Dejlu o muzyce, emocjach i podejściu do celebrytów.

Nadcast odc. 17 - Shymeg o streetwearze, butach oraz swoich projektach.

Gość: Szymon Shymeg Grzybalski. Jeden z prowadzonych Nadcastu, dziś w ogniu pytań. Pogadaliśmy o streetwerze i o butach. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

45 MINAPR 16
Comments
Nadcast odc. 17 - Shymeg o streetwearze, butach oraz swoich projektach.

Nadcast odc. 16 (PLANETA NADCAST / gośc. Nawrat) - Wieczny melanż, Wojsko, Prawo

Gość: Paweł Nawrat Nasz serdeczny kolega zgodził się wystąpić w drugiej części PLANETY NADCAST. Witamy w mini serii jaką jest "Planeta Nadcast" - seria będzie dość chaotyczna w porównaniu do innych produkcji, będzie bujaniem w obłokach i kolejną formą wyrazu naszych często specyficznych pomysłów. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Na...

30 MINAPR 2
Comments
Nadcast odc. 16 (PLANETA NADCAST / gośc. Nawrat) - Wieczny melanż, Wojsko, Prawo

Nadcast odc. 15 (PLANETA NADCAST) - Studio w lesie. Zmiany w mieście? Własny świat.

Witamy w mini serii jaką jest "Planeta Nadcast" - seria będzie dość chaotyczna w porównaniu do innych produkcji, będzie bujaniem w obłokach i kolejną formą wyrazu naszych często specyficznych pomysłów. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

21 MINMAR 26
Comments
Nadcast odc. 15 (PLANETA NADCAST) - Studio w lesie. Zmiany w mieście? Własny świat.

Nadcast odc. 14 (gośc. Rafał Wdowik) - Czym jest bitcoin? Jak wejść w kryptowaluty?

Gość: Rafał Taps Wdowik Tapsu zajmuje się grą na giełdzie kryptowalut. I dziś opowie nam co nieco o bitcoinie i o tym jak zacząć grać na tym rynku. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

58 MINMAR 19
Comments
Nadcast odc. 14 (gośc. Rafał Wdowik) - Czym jest bitcoin? Jak wejść w kryptowaluty?

Nadcast odc. 13 (gośc. DiNO) - Współpraca z raperami. Czym inspiruje się producent muzyczny?

Gość: Dino DINO jest producentem muzyczny, który współpracował z takimi ludźmi jak Grubson, Pokahontaz. A dziś opowie nam o tej pracy, jak to robi. A my zasypaliśmy go pytaniami. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

55 MINMAR 12
Comments
Nadcast odc. 13 (gośc. DiNO) - Współpraca z raperami. Czym inspiruje się producent muzyczny?

Latest Episodes

Noc w górach przy odczuwalnych -30°! O górskich przygodach opowiada Marcin Kuczera | Nadcast odc. 22

Na swoim instagramie Marcin prezentuje zdjęcia i filmy z górskich wypraw. Jest również trenerem personalnym oraz grywa w koszykówkę. Opowiedział nam o swoich, często niebezpiecznych, przygodach ze wspinaczek oraz przekazał kilka cennych wskazówek! Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

48 MINJUL 31
Comments
Noc w górach przy odczuwalnych -30°! O górskich przygodach opowiada Marcin Kuczera | Nadcast odc. 22

Gliwicka Kultura Hip-hop! Biak, Viruz i Taps o początkach i procesie twórczym | Nadcast odc. 21

Zapis spotkania z Kulturą Hip-hop prowadzonego przez Dejla w Centrum Kultury "Perełka". Biak, Viruz i Taps opowiedzieli o początkach Hip-hopu w Gliwicach. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

67 MINJUN 25
Comments
Gliwicka Kultura Hip-hop! Biak, Viruz i Taps o początkach i procesie twórczym | Nadcast odc. 21

Jego CV ma już 6 stron! O swojej robocie opowiada Wojtek Kaczmarczyk | Nadcast odc. 20

Na kanale "Do roboty" którego jest prowadzącym co tydzień testuje nowe zawody. Dziś jest mechanikiem, a za tydzień magazynierem, żadna praca mu nie straszna! Opowiedział nam też o swojej drodze od konferansjerki przez paradokumenty i seriale aż do prowadzenia imprez na blisko 40 tyś ludzi! Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

44 MINMAY 14
Comments
Jego CV ma już 6 stron! O swojej robocie opowiada Wojtek Kaczmarczyk | Nadcast odc. 20

Nadcast odc. 19 - Borns o powstaniu NZWRB, grafice i pozytywnym życiu.

Gość: Krzysztof Borns Makuchowski. Krzysztof jest człowiekiem wielu zajawek, grafika czy rap nie są mu obce. Pogadaliśmy o jego planach i pomysłach na zaistnienie w świecie influencerów, jak również o zostaniu celebrytą. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

51 MINAPR 30
Comments
Nadcast odc. 19 - Borns o powstaniu NZWRB, grafice i pozytywnym życiu.

Nadcast odc. 18 - Dejlu o muzyce, emocjach i podejściu do celebrytów.

Gość: Damian Dejlu Alencewicz. Damian to artysta pełna gębą, który sam siebie nazywa rymerem. Stroni od świata celebrytów, jednak ma o nim konkretne zdanie. Pogadaliśmy o muzyce, emocjach i o przyszłości jego twórczości. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

45 MINAPR 23
Comments
Nadcast odc. 18 - Dejlu o muzyce, emocjach i podejściu do celebrytów.

Nadcast odc. 17 - Shymeg o streetwearze, butach oraz swoich projektach.

Gość: Szymon Shymeg Grzybalski. Jeden z prowadzonych Nadcastu, dziś w ogniu pytań. Pogadaliśmy o streetwerze i o butach. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

45 MINAPR 16
Comments
Nadcast odc. 17 - Shymeg o streetwearze, butach oraz swoich projektach.

Nadcast odc. 16 (PLANETA NADCAST / gośc. Nawrat) - Wieczny melanż, Wojsko, Prawo

Gość: Paweł Nawrat Nasz serdeczny kolega zgodził się wystąpić w drugiej części PLANETY NADCAST. Witamy w mini serii jaką jest "Planeta Nadcast" - seria będzie dość chaotyczna w porównaniu do innych produkcji, będzie bujaniem w obłokach i kolejną formą wyrazu naszych często specyficznych pomysłów. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Na...

30 MINAPR 2
Comments
Nadcast odc. 16 (PLANETA NADCAST / gośc. Nawrat) - Wieczny melanż, Wojsko, Prawo

Nadcast odc. 15 (PLANETA NADCAST) - Studio w lesie. Zmiany w mieście? Własny świat.

Witamy w mini serii jaką jest "Planeta Nadcast" - seria będzie dość chaotyczna w porównaniu do innych produkcji, będzie bujaniem w obłokach i kolejną formą wyrazu naszych często specyficznych pomysłów. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

21 MINMAR 26
Comments
Nadcast odc. 15 (PLANETA NADCAST) - Studio w lesie. Zmiany w mieście? Własny świat.

Nadcast odc. 14 (gośc. Rafał Wdowik) - Czym jest bitcoin? Jak wejść w kryptowaluty?

Gość: Rafał Taps Wdowik Tapsu zajmuje się grą na giełdzie kryptowalut. I dziś opowie nam co nieco o bitcoinie i o tym jak zacząć grać na tym rynku. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

58 MINMAR 19
Comments
Nadcast odc. 14 (gośc. Rafał Wdowik) - Czym jest bitcoin? Jak wejść w kryptowaluty?

Nadcast odc. 13 (gośc. DiNO) - Współpraca z raperami. Czym inspiruje się producent muzyczny?

Gość: Dino DINO jest producentem muzyczny, który współpracował z takimi ludźmi jak Grubson, Pokahontaz. A dziś opowie nam o tej pracy, jak to robi. A my zasypaliśmy go pytaniami. Nadcast to rozmowa. Rozmowa trzech chłopaków może facetów jak zwał tak zwał. Każdy z nas można powiedzieć jest z innej bajki, inaczej wychowany, z innymi przeżyciami. Ale chcemy rozmawiać, czy to ze sobą czy to z gośćmi. Chcemy poprzez te rozmowy dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne punkty widzenia. Goście których zapraszamy są różni, nie chcemy się zamykać na nikogo, warunkiem jest otwartość i dzielenie się wiedzą z Nami i ze słuchaczami. Całość projektu jest luźna, stawiamy na bycie sobą. Popkultura? Zagadnienia społeczne? Sport? Nie boimy się żadnego tematu. My po prostu chcemy porozmawiać. Znajdziesz nas też na Youtube(Nadcast) i na Facebook(Nadcast).

55 MINMAR 12
Comments
Nadcast odc. 13 (gośc. DiNO) - Współpraca z raperami. Czym inspiruje się producent muzyczny?