title

MladýPodnikatel.cz

MladýPodnikatel.cz

Followers
Plays
MladýPodnikatel.cz
57 MIN2016 APR 13
Play Episode
Comments
title

Details

Možná vás napadne, že marketing restaurace spočívá hlavně v dobrém jídle. Z části máte pravdu. Jenomže, co restaurace, které dokáží uvařit dobré jídlo, ale nedokáží jej nabídnout dostatečnému množství hostů?

Dnešní rozhovor je speciální hned z několika důvodů. Z virtuálního světa v něm na chvíli utečeme do oboru, který s internetem nemá vůbec nic společného (což se postupně mění). Podíváme se přímo do kuchyně karlínské restaurace Krystal Mozaika Bistro a nahlédneme do světa restauratérů, který je podle mého dnešního hosta velmi specifický.

Tím hostem je Lucie Poláchová. Společně se svými kolegyněmi pod značkou Gpoint pomáhá restauracím s nastavením marketingové strategie, ale většinou i s nastavením restaurace jako takové.

Co všechno se dozvíte?

- Jak restaurace ovlivňuje pořad Ano, šéfe a co vše z něj je vůbec reálné?
- Co jsou aktuálně největší výzvy pro české restauratéry?
- Jak vypadá úspěšný marketing restaurace?
- V čem restaurace v rámci marketingu nejčastěji selhávají?
- V čem jsou čeští restauratéři odlišní od těch zahraničních?
- Jak restaurace ovlivňuje internet a moderní doba?
- Jak bude vypadat restaurační marketing v budoucnu?
- V čem se z tohoto tématu můžete inspirovat i vy?

Rozhovor jsem si skutečně užil. Snažil jsem se pořídit i několik zajímavých záběrů přímo z prostředí restaurace. Natáčel jsem nejen „na place“, ale i v kuchyni a za barem. Při povídání jsme zabrousili i do politiky, showbyznysu, světové gastronomie, ale nezapomněli jsme ani na restaurace na malých městech.

Pohodlně se usaďte a podívejte se s námi do světa, který je pro řadu z nás, kluků a holek od počítačů, do značné míry nepředstavitelný.

www.mladypodnikatel.cz

Použitá melodie: Steve Combs – Zero (CC BY 4.0)