Hiamalya-The podcast Player

4.8K Ratings
Open in app
title

MladýPodnikatel.cz

MladýPodnikatel.cz

Followers
Plays
MladýPodnikatel.cz
48 MIN2018 SEP 27
Play Episode
Comments
title

Details

Dovezou vám cokoliv kamkoliv. Stačí poslat zprávu a v průměru do 47 minut vám doručí třeba květiny, alkohol nebo právě upečenou husu. Osobní asistent iDoDo má za cíl zjednodušovat svým pražským zákazníkům život. Jak to celé funguje a jaké má služba plány, poodhalil CEO Michal Menšík.

Přiznám se, že jsem iDoDo sám několikrát využil, a to zejména ve chvíli, kdy jsem potřeboval rychle něco koupit a dovést domů, nebo když moje oblíbená restaurace nenabízela rozvoz jídla. V takovém případě jsem si našel iDoDo na Messengeru, popsal mu moje požadavky a jakmile jsem dostal potvrzení, cenovou nabídku a předběžný čas doručení, mohl jsem se začít těšit na mou zásilku.

Jenomže to celé není tak jednoduché. Služba garantuje, že pro vás na území Prahy doručí cokoliv kamkoliv. A velmi rychle. To vše jsou svým způsobem noční můry logistického světa, a proto za celým byznysem iDoDo najdete velmi sofistikovaný systém, který se možná jednou stane samostatným produktem firmy určeným k prodeji či pronájmu.

Jak celá logistika iDoDo funguje, jak připravuje expanzi do zahraničí a jaké jsou největší úskalí aktuálního boomu Same Day Delivery služeb (dnes objednáš, dnes doručíme)? O tom byl náš rozhovor se CEO firmy Michalem Menšíkem.

Co se ve videu dozvíte?

- Jak celá služba iDoDo vznikla a kdo za ní stojí?
- Co všechno je vám schopna doručit a za jakých podmínek?
- Jak funguje logistický systém firmy a co všechno umí?
- Co je základem úspěšné logistiky a Same Day Delivery služeb?
- Jak funguje byznys iDoDo a na čem vydělává nejvíce peněz?
- Kam se chystá expandovat a jaké má další plány do budoucna?

www.mladypodnikatel.cz
www.rostecky.cz