Himalaya: Listen. Learn. Grow.

4.8K Ratings
Open In App
title

Pse i ka kapluar e keqja myslimanët

Ahmed Kalaja

0
Followers
0
Plays
Pse i ka kapluar e keqja myslimanët

Pse i ka kapluar e keqja myslimanët

Ahmed Kalaja

0
Followers
0
Plays
OVERVIEWEPISODESYOU MAY ALSO LIKE

Details

About Us

Në këtë ligjëratë hoxha i nderuar flet rreth shkakut të mbetjes mbrapa të myslimanëve dhe sqaron se shkaku kryesor janë vetë veprat e tyre.

success toast
Welcome to Himalaya LearningDozens of podcourses featuring over 100 experts are waiting for you.